تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲
۱ دیدگاه | کد خبر: 398

ترول راک و بچه : بابات یا مامانت

ترول باحال و جدیدِ (( راک و بچه )) اینبار با نام کی رو بیشتر دوست داری.

http://www.tanznama.com/wp-content/uploads/Terol/baba-nane.jpg

ترول چیست؟

من تا اونجا که سرچ کردم به این مطالب رسیدم که همه متفق القول میگن موجود خرابکاردر واقع اگه خودمونم بهش فکر کنیم میبینیم که همه اون تصاویر بامزه ای که ما میبینیمهمشون یه جور نشون دهنده خرابکاری کردن بعضی افراد هست که ما بصورت روزمره و خیلی زیاد در طول زندگیمون باهاش برخورد داشتیم و یا داریم و خواهیم داشتاما معنی کلمه ترول و اینکه واژه ترول از کجا اومده و چی هست رو از این منابع به این صورت متوجه شدم:

ترول ( در انگلیسی: troll ) به معنی به دام انداختن، ماهی گرفتن، فریفتن یا طعمه قرار دادن است . در گفتمان محاورهٔ اینترنت اصطلاحاً به افرادی گفته می‌شود که سعی در جلب نظر و ایجاد تشنج با بیان مطالب محرک و توهین‌آمیز می‌کنند. ترول معمولاً پیام‌هایی ارسال می‌کند که در پاسخ به پرسشی عادی و یا به طور فی‌البداهه حاوی مطالبی ناراحت‌کننده یا توهین‌آمیز است. در حالی که در یک جمع اینترنتی کاربرانی با حسن نیت بحثی را دنبال میکنند، کاربران ترول به کار خود مشغولند.

ریشه ترول!

ترول به صورت فعل از یک کلمه قدیمی در زبان فرانسوی، ترولر، مشتق شده‌است که اصطلاحی برای شکار بوده است. و به صورت اسم، نامی برای یک هیولای اسطوره ای در زبان نروژیِ باستانی بوده است. در انگلیسیِ جدید به تکنیکی در ماهیگیری گفته میشود که در یک قایق در حال حرکت، طعمه به قلاب می بندند. ترول در معنای امروزی، از اواخر دهه ۸۰ در اینترنت مطرح شد، ولی اولین نمونه های در سال ۱۹۹۲ دیده شد. . استفاده از اصطلاح ترول در خارج از اینترنت به سال ۱۹۷۲ و نیروی دریایی امریکا در ویتنام برمیگردد که به عملیات نمایشی نظامی گفته میشد که برای به واکنش و پاسخ درآوردن دشمن انجام میشد. منشأ اصطلاح شدن ترول در اوایل دهه ۹۰ میلادی در گروههای یوزنت بود که با عنوان « ترول کردنِ تازه کار ها » شناخته میشد. بدین صورت که افرادی که از قبل در یک گروه یا جمعی بوده و موضوعاتی را از مدت ها قبل به بحث گذاشته اند و همه از چگونگی قضیه آگاهی داشته اند، اما برای سر به سر گذاشتن کاربران جدید، دوباره آن را مطرح میکردند. در این بین فقط کابران تازه کار بحث را با هیجان ادامه میدادند . آن زمان هنوز ترول، معنایی در در سطحی کم داشت و بار منفی این اصطلاح کمتر بود.

ترول جدید ایرانی راک و دختره,ترول راک فارسی,ترول راک و دختره جدید و باحال ,ترول های راک و نی نی ,ترول های به روز,ترول جدید رپی,ترول جدید و خنده دار ,ترول اوج اسکلی , ترول اسکل , ترول راک و بچه

ترول

  • Screenshot_2017-06-05-13-18-50-552_com.instagram
  • shishtayi (1)
  • peymanyousefi
  • 12974441_877646939046724_2654598410155801958_n
  • Rich-Pour-Boy
  • ترول پدر عصبانی

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. میدونی این فیلمش اسمش چیه؟؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
آخرین مطالب سایت

پربازدیدهای هفته

ارشیو مطالب