تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲
بدون دیدگاه | کد خبر: 344

درخواست کمپین جهانی حامیان سربازان ربوده شده ایرانی

کمپین حامیان سربازان ربوده شده ایرانی به زبان‌های مختلف در صفحات شبکه‌ اجتماعی فیسبوک خطاب به چهار مقام برجسته در دنیا «تضمین سلامت و آزادی این سربازان و بازگشت آن‌ها» را خواستار شدند.

در صفحات ایجاد شده توسط اعضای این کمپین می‌خوانیم:

« جناب آقای بان کی مون، دبیرکل محترم سازمان ملل متحد

جناب آقای حسن روحانی، رییس جمهور ایران

جناب آقای ممنون حسین، رییس جمهور پاکستان

جناب آقای پیتر مارور، رییس کمیته بین المللی صلیب سرخ

پنج سرباز ایرانی به وسیله گروه مسلح «جیش العدل» در مرزهای جنوب شرقی ایران ربوده شده‌اند. چند روزی است که خانواده آن‌ها و تمام ملت ایران نگران سلامتی و جان‌شان هستند.

http://www.tanznama.com/wp-content/uploads/News/Iranian-soldier.jpgاین اولین اقدام گروه تروریستی جیش‌العدل نیست و در گذشته نیز اقدامات مشابهی را در منطقه انجام داده است. این پنج نفر که در حال گذراندن دوران خدمت سربازی خود بوده‌اند قربانی مناقشه‌هایی هستند که خودشان هیچ نقشی در آن ندارند. این اقدامات خلاف تمام موازین بین‌المللی است.امضاکنندگان از شما تقاضا دارند که تمام تلاش خود را جهت تضمین سلامت و آزادی این سربازان و بازگشت آن‌ها به کار گیرید.»

برای امضای این کمپین میتوانید از اینجا اقدام کنید.

 

 

 مرزبان ، سرباز ، ایرانی ، جیش العدل , کمپین ، سربازان ربوده شده ، مرزبانان ایران ، سراوان ، پاکستان ، جیش العدل ، مشرق ، توئیتر ، فضای مجازی, ربوده شده, سربازان ایرانی, فیس بوک, موضوع داغ, هشتگ , کلیپ منتشر شده از ۵ سریاز ربوده شده ایرانی , عکس سربازان ایرانی , آزادی سربازان ایرانی , سرباز ربوده شده ایرانی، FreeIranianSoldiers , آخرین وضعیت سربازان ربوده شده ایرانی , اعزام هیئتی از ایران برای پیگیری وضعیت سربازان ربوده شده, تشکیل کمیته‌ای برای آزادی سربازان ربوده شده ایرانی , ایجاد کمپین حامیان سربازان ربوده شده ایرانی , آخرین وضعیت ۵ مرزبان ربوده‌شده ایرانی , فیلم درخواست سربازان ربوده شده ایرانی , انتشار ویدئو از سربازان ربوده‌شده , حالِ ۵ سرباز ایرانی ربوده شده

ترول

  • Screenshot_2017-06-05-13-18-50-552_com.instagram
  • shishtayi (1)
  • peymanyousefi
  • 12974441_877646939046724_2654598410155801958_n
  • Rich-Pour-Boy
  • ترول پدر عصبانی

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
آخرین مطالب سایت

پربازدیدهای هفته

ارشیو مطالب